Електродвигуни трифазні

blank
blank
blank

Стандарт IE2 або IE3, IP55, багаточастотні, багато напружений, чавунний корпус, S1.

blank
blank
blank

Стандарт IE2 або IE3, IP55, багаточастотні, багато напруг, алюмінієвий корпус, S1.

blank
blank
blank

Трифазні двигуни мають три обмотування на статорі, зміщені в просторі на 120 °, з’єднаних в зірку або трикутник, харчування яких здійснюється трифазним змінним струмом. Ротор, зазвичай, виконується як короткозамкнений або фазний.

Електродвигуни асинхронні трифазні з Італії

Несинхронний пристрій, що функціонує від електромережі та перетворює електроенергію змінного струму у механічну, називається трифазним асинхронним двигуном. Використовують електромотори в різних сферах та побуті.

Трифазні асинхронні двигуни: особливості

Асинхронність означає, що у такого мотора частота обертання ротора завжди менше величини частоти магнітного поля статора. Фазні котушки між собою з’єднуються під кутом 120°. Трифазні двигуни асинхронні за типом роторної обмотки поділяються на дві категорії:

  • Електромотори з фазною обмоткою за схемою «зірка».
  • Електродвигуни асинхронні трифазні з короткозамкненим ротором – характеризуються кращими показниками продуктивності й коефіцієнта корисної дії, високою надійністю у роботі, мають найбільший попит.

Асинхронні трифазні електродвигуни у «Техно-Привід»

Встановлюють електромотори в компресорах, на деревообробних верстатах, насосних станціях, конвеєрах, у холодильних установках.

  • Motive Delphi типорозмірів 160-400 в чавунному корпусі, під’єднуються до електричної мережі 400/690 В з частотою 50/60 Гц. Електродвигуни асинхронні трифазні купити з цієї серії можна для функціонування з перетворювачами частоти в S1 безперервному режимі.
  • Багатошвидкісні електродвигуни трифазні Motive Delphi в алюмінієвому корпусі в типорозмірах 56-132. Характеристики під’єднання до мережі, клас ефективності, захист, призначення ідентичні модифікаціям Motive Delphi з чавунним корпусом.
  • Електродвигуни трифазні Neri Motori представлені у широкій лінійці типорозмірів: в алюмінієвому корпусі (56-132), у чавунному корпусі (160-355). Двигуни широко використовуються в обладнанні зі складними експлуатаційними умовами.

Самостійно вибрати й купити асинхронний електродвигун за розумною ціною та з технічними характеристиками, які раціонально відповідають призначенню, досить складно. За професійною консультацією звертайтеся до наших менеджерів.