Про компанію

ТОВ «Техно-Привід» —динамічна компанія, заснована в 2012 році для обслуговування електротехнічного ринку України. Сьогодні компанія є комплексним постачальником привідної техніки всесвітньо відомих виробників редукторів, електродвигунів та частотних перетворювачів.

В штат співробітників нашої компанії входять кваліфіковані спеціалісти – досвідчені інженерно-технічні кадри. Наші спеціалісти проводять технічні консультації з придбання комплектуючих від фірм-виробників, що дозволяє забезпечити гнучкість технічних рішень, гарну адаптацію в реальних виробничих умовах, оптимізувати рішення співвідношення ціни/якості, та динамічно слідувати всім змінам та нововведенням на ринку привідної техніки, що швидко змінюється.

 

 

Бренди, які ми постачаємо на ринок України:

       

 

   

 

 

Принципи роботи:

1. Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
2. Безкоштовне надання обладнання для тестування.
3. Технічна підтримка, інженерні консультації.
4. Інформаційна підтримка, повна інформація про продукцію.
5. Доставка продукції до замовника.
6. Підтримка складських позицій для постійних клієнтів.
7. Гнучка система знижок для постійних покупців.
8. Колектив компанії – це висококваліфіковані працівники, які присвятили не один рік розвитку компанії та зацікавлені в подальшому її розвитку та процвітанні.
9. Спеціалісти компанії завжди готові надати замовнику будь-яку інформацію про продукцію або підібрати необхідне обладнання. Кожне замовлення обробляється індивідуально, також підбирається максимально зручний спосіб доставки продукції замовнику. Керівництво завжди іде на зустріч побажанням клієнта.
10. Ми завжди готові до діалогу та співробітництва.

 

На даний момент на наших складах є найкращий асортимент редукторів та мотор-редукторів, частотних перетворювачів. Таким чином, ми забезпечуємо найкоротші строки поставок — відвантаження в день оплати за більшістю позицій. Нашими клієнтами є компанії та організації, малий та середній бізнес України.

Технічні спеціалісти нашої компанії допоможуть з вибором оптимального приводу до Вашого обладнання, з заміною зарубіжного обладнання, що вийшло з ладу, проконсультують з питань експлуатації виробів. Особлива увага в нашій компанії приділяється якості продукції. Вся продукція знаходиться на гарантійному обслуговуванні.
Вся продукція сертифікована.

 

 

 

0/5 (0 Reviews)
w

₴0.00
0