Електродвигуни однофазні

Електродвигуни асинхронні однофазні

Однофазні електродвигуни є поширеною групою електричних машин змінного струму. Ними укомплектовані електроприводи побутової техніки, верстатів, шлагбаумів, підйомної техніки, вентиляторів.

Електромотори однофазні: особливості

Електродвигун однофазний з пусковою обмоткою фактично є двофазним, але оскільки лише одна обмотка є робочою, такий мотор прийнято називати однофазним. Асинхронні електродвигуни Neri Motori мають невеликі розміри, прості й надійні в експлуатації, відрізняються досить високим ККД.

  • Працює однофазний асинхронний двигун від мережі 220 В 50 Гц.
  • Обмеження по потужності до 3,0 кВт, по оборотах 1500/3000 об/хв.
  • Можливі виконання за способом монтажу: на лапах, з фланцем великим і малим.
  • Габаритно-приєднувальні розміри однофазного електродвигуна аналогічні з трифазним мотором. Тому, при необхідності, можна замінити електромотор на 380 В двигуном однофазним 220 В.

Працює асинхронний двигун однофазний у зв’язці з конденсатором. При запуску мотора з високим навантаженням у транспортерах, бетономішалках, компресорах, використовують електродвигун з двома конденсаторами – пусковим і робочим.

Асинхронні електродвигуни однофазні у «Техно-Привід»

Однофазні асинхронні електромотори можна під’єднувати безпосередньо до мережі 220 В, однак доцільно проводити під’єднання через окремий провід від автомата захисту на електричному щитку.

Внаслідок високої чутливості до перепадів напруги, підключення однофазного асинхронного двигуна рекомендуємо здійснювати через стабілізатор напруги. Для плавного регулювання обертів і збільшення експлуатаційного терміну двигуна використовуйте перетворювач частоти.

Вибирайте у нашому каталозі необхідні моделі електродвигунів асинхронних однофазних – ціни на обладнання доступні. Замовлення приймаємо за телефоном або електронною поштою.

w

₴0.00
0