Циліндричні з паралельними валами

blank

Монолітний чавунний корпус. Багато опцій і спеціальних виконань.

blank
blank
blank

Широкий спектр варіантів і рішень. Складаються з трьох ступенів передач, доступних в п’яти різних розмірах

blank
blank
blank

Потужність: 0.12- 45 кВт
Кількість обертів на вихідному валу: 0,1-390 об/хв
Крутний момент: до 7800 Нм

Циліндричний редуктор з паралельними валами

Мотор-редуктор циліндричний являє собою пристрій з певним числом ступенів зубчастих передач. Редуктори раціонально вбудовуються в різні системи. Можливе приєднання до обладнання з різною конфігурацією.

Мотор-редуктори циліндричні з паралельними валами

Редуктори циліндричні застосовуються у деревообробці, вантажопідіймальних механізмах, обладнанні для конвеєрного транспортування. Серед переваг циліндричних редукторів:

  • Можливість монтажу полого валу з двох сторін.
  • Монтаж в обмеженому просторі.
  • Тривалий експлуатаційний ресурс, мінімальне техобслуговування.
  • Мінімальний рівень шуму та вібрацій.
  • Стійкість до радіальних і осьових навантажень.

Редуктори з паралельними валами у «Техно-Привід»

  • Мотор-редуктори циліндричні з паралельними валами I-Mak зроблені за принципом моноблока, відрізняються підвищеною міцністю. Особливості: великий діапазон потужностей 0,12-200 кВт, передавальне число в інтервалі 4-32080. Доступні різні варіанти виконання: з вихідним фланцем і порожнистим валом, з вихідним пустотілим валом, вихідним циліндричним валом, з вихідним фланцем і валом.
  • Моделі циліндричних редукторів з паралельними валами I-Mak новітньої лінійки IRC створені для різних підіймальних пристроїв. У каталозі представлені модифікації редукторів у п’яти типорозмірах з крутним моментом 200-18000 Нм з діаметром валу у межах 30-120 мм.
  • Редуктори циліндричні бренду Motive серії Ston відрізняються великою кількістю опцій, безліччю варіантів спеціального виконання під конкретні технічні завдання. Завдяки монолітному чавунному корпусу, мотор-редуктори Ston здатні стало витримувати значні навантаження.

Професійні менеджери детально проконсультують вас з питань модернізації та технічного оснащення вашого виробництва. Поставляємо продукцію з пакетом заводських інструкцій і документації.