Електродвигуни

blank
blank
blank

Стандарт IE2 або IE3, IP55, багаточастотні, багато напружений, чавунний корпус, S1.

blank
blank
blank

Стандарт IE2 або IE3, IP55, багаточастотні, багато напруг, алюмінієвий корпус, S1.

blank
blank
blank

Delphi електродвигуни з автономним гальмом ATDC, AT24, ATTD і ATTD24 використовують 1 або 2 пружинних гальма, міцно прикріплених до чавунного екрану в задній частині двигуна.

blank
blank
blank

Електродвигуни для домашнього або промислового використання які працюють в зв’язці з конденсатором.

blank
blank
blank

Електродвигуни асинхронні трифазні з вбудованим електромагнітним гальмом

blank
blank
blank

Трифазні двигуни мають три обмотування на статорі, зміщені в просторі на 120 °, з’єднаних в зірку або трикутник, харчування яких здійснюється трифазним змінним струмом. Ротор, зазвичай, виконується як короткозамкнений або фазний.

Сучасні асинхронні електродвигуни 

Завдяки широкому спектру потужностей і розмірів, високому ККД і невеликим габаритам, синхронні і асинхронні електродвигуни застосуються на великих виробництвах, в різних конструкціях, аграрному секторі й побуті.

Асинхронні електродвигуни Neri Motori

У нашому каталозі представлені електродвигуни італійської компанії Neri Motori з різним монтажним виконанням, високим ступенем захисту, широким температурним режимом.

 • Потужність: від 0,03 кВт до 315 кВт.
 • Напруга: різні варіанти підключення 220, 380, 690 В.
 • Енергоефективність: клас IE1-IE3.
 • В алюмінієвому корпусі: типорозміри 50-132.
 • У чавунному корпусі: типорозміри 160-355.

Електричні двигуни затребувані в різних областях з різними умовами експлуатації.

 • Трифазні асинхронні електродвигуни з електромагнітним гальмом – для механізмів з необхідністю фіксованої зупинки на конкретному етапі технологічного процесу.
 • Трифазні асинхронні електромотори з короткозамкненим ротором – ефективні пристрої з високими показниками потужності та ККД, доступною ціною. 

Сучасні електромотори Motive

Електродвигуни Motive виробництва Італії мають багато напруг і частот, виділяються широкими виробничими можливостями й функціоналом, додатковими опціями.

 • Трифазні електродвигуни Delphi типорозмірів 160-400 у чавунному корпусі, підключаються до мережі 400/690 В. Опціонально: передбачено функціонування з перетворювачами частот, антикорозійне покриття елементів, подовжені вали, посилена ізоляція.
 • Двошвидкісні електродвигуни Delphi 56-132 в алюмінієвому корпусі, призначені під різну потужність, для роботи з перетворювачами частот, під’єднання до мережі 230/400/690 В.
 • Електродвигуни Delphi AT у чавунному корпусі з незалежним електромагнітним гальмом з негативною дією, яке здійснюється при відсутності електроживлення. Можливі опції: безшумне гальмо, мікроперемикач, вибухозахищене гальмо.

Асинхронні електродвигуни в каталозі «Техно-Привід»

Найбільш поширені асинхронні електродвигуни з частотою обертання ротора, що відрізняється від частоти створюваного магнітного поля. Електричні двигуни, представлені у нашому каталозі, характеризуються доступною ціною, високою енергоефективністю, широким діапазоном потужності, різним кліматичним виконанням.

 • Високооборотні асинхронні електромотори з широким швидкісним діапазоном.
 • Трифазні електродвигуни з ротором з короткозамкненою обмоткою для промисловості та сільського господарства.

Ви завжди можете вибрати найбільш підходящий двигун, який буде точно відповідати умовам експлуатації та режиму роботи, а також замінити застарілі або пристрої, що вийшли з ладу.