Мотор-редуктори

Мотор-редуктори для ефективних проєктів

Мотор-редуктор – це пристрій, що поєднує електричний двигун і редуктор. Завдяки високому ККД, компактності, простому обслуговуванню, механізми застосовуються у багатьох галузях промисловості, сільському господарстві.

Мотор з редуктором: класифікація, характеристики

Існує кілька різновидів мотор-редукторів, розрізняються вони за типом передавального механізму.

  • Черв’ячні – забезпечують високе передавальне число при низькому рівні шуму. До важливих моментів належить доступна ціна й надійність при експлуатації.
  • Планетарний мотор-редуктор купити рекомендуємо для тих випадків, коли є проблема компактного розміщення. Пристрій забезпечує високі кінематичні характеристики й велике передавальне число, використовується у фасувальних і перемішуючих апаратах, при сушінні зерна.
  • Циліндричні – якщо потрібні вузли, здатні витримати великі навантаження, правильним рішенням буде купити мотор-редуктор циліндричний, для якого характерний найвищий ККД. Завдяки універсальності конструкції, такі механізми застосовують у галузях, де необхідний контроль швидкості обертання валу, на конвеєрах.
  • Конічно-циліндричні – найточніший вид приводного обладнання, редуктори використовуються у всіх галузях.

Мотор-редуктори: ціна обладнання

Ціна мотора з редуктором багато у чому залежить від механізму й робочих характеристик пристрою. Ми поставляємо продукцію безпосередньо від виробників і, відповідно, пропонуємо ціни на мотор-редуктори «Техно-Привід» на 12-15% нижче середньоринкових. При підборі механізму враховуйте обертальний момент, тип механізму, габарити, продуктивність і енергоефективність обладнання.

  • За кількістю ступенів пристрої бувають одно, двох, трьох, чотирьох і п’ятиступінчасті.
  • За розташуванням осей вхідного й вихідного валу редуктори з мотором можуть бути співвісні, паралельні, пересічні або такі, що схрещуються.
  • За способом з’єднання двигуна з редуктором: вал до валу, за допомогою компенсуючої муфти, шестернями.
  • Є моделі мотор-редукторів, оснащені однофазним або трифазним електродвигуном.

Двигун з редуктором: як вибрати техніку

Купити мотор-редуктори у Києві можна в нашій компанії. Ми є багаторічним офіційним дилером і поставляємо на ринок обладнання відомих брендів I-Mak Reduktor, Chiaravalli, CMR Riduttori. Для постійних клієнтів підтримуємо послуги складської програми.

Перш ніж замовити й купити мотор-редуктор в Україні для вашого бізнесу, радимо проконсультуватися з нашими фахівцями, оскільки не всі моделі можуть раціонально підходити для конкретних завдань. Якщо механізм потрібної модифікації був знятий з виробництва, ми підберемо альтернативний варіант з нових серій.

Showing 1–27 of 62 results

w

₴0.00
0