Конічно-циліндричні мотор-редуктори

Конічно-циліндричні мотор-редуктори

Конічні редуктори використовують в обладнанні, у якому осі вхідного й вихідного валів знаходяться під прямим кутом.

Конічний редуктор: особливості конструкції

Одним з видів приводного обладнання є конічно-циліндричні мотор-редуктори. Обертання валів передбачено в обидві сторони. Пристрій відрізняється простою експлуатацією, мінімальним техобслуговуванням.

Для конічно-циліндричних мотор-редукторів характерна підвищена стійкість до змінних навантажень, тривалий термін експлуатації, високі показники потужності. Мотор-редуктори конічні застосовуються для вирішення найбільш нестандартних завдань в аграрному секторі, підйомних пристроях, конвеєрних системах, гірничодобувній сфері.

Конічний редуктор: переваги

Доступна ціна у поєднанні з хорошою стійкістю до змінних навантажень робить ці пристрої одними з найбільш популярних. У конічно-циліндричних редукторів ККД вище, порівняно з черв’ячної передачею з ідентичним передавальним числом.

Циліндрично-конічні редуктори

В циліндро-конічних редукторах схема пристрою відрізняється від черв’ячної: на першому ступені встановлена циліндрична передача. Редуктори прості у монтажі та обслуговуванні, мають високий ККД. Грамотно підібраний конічний редуктор забезпечує ефективність технологічного процесу.

Конічні редуктори в компанії «Техно-Привід»

Конічно-циліндричні мотор-редуктори виробляються із застосуванням останніх досягнень науки, використанням сучасних зносостійких матеріалів.

    • Серія IRK турецького бренду I-Mak забезпечує передачу крутного моменту під прямим кутом, ефективно знижує кутову швидкість. Суттєва особливість – використання полого валу, який значно зменшує вагу конструкції при збереженні характеристик міцності.
    • Конічно-циліндричні редуктори Motive серії Enduro – новітні модифікації з конічною зубчастою передачею. Оснащені монолітним чавунним корпусом, мають антикорозійне покриття на вхідному й вихідному валах, призначені для важких умов експлуатації.
    • Конічно-циліндричні мотор-редуктори Chiaravalli серії CHOG – триступінчасті моделі, виготовлені в універсальному корпусі, мають три поверхні кріплення, передбачена можливість установки додаткових деталей кріплення з двох сторін.

Щоб купити конічний редуктор, звертайтеся до наших менеджерів. Ми підбираємо редуктори, виходячи з міжосьової відстані, граничної потужності швидкохідного валу, специфіки навантажень, передавального числа.

Показані усі 15 результати

w

₴0.00
0