Конічні мотор-редуктори

blank

Потужність: 0,12 – 200 кВт
Кількість оборотівна вихідному валу: 0,17 – 214 об./хв
Крутний момент: до 18 000 Нм

Конічний мотор-редуктор

Конічні мотор-редуктори призначені для безперервного та тривалого режиму роботи у підйомно-транспортному устаткуванні. Конічні редурктори ідеально підходять для застосування у сферах, де потрібні високоефективні та довговічні редуктори.

Конструкція шестерень забезпечує тиху роботу мотор-редуктора. Висока кінематична точність забезпечується за рахунок малого люфту між шестернями мотор-редуктора. Безвідмовна робота механізму конічного мотор-редуктора при високих оборотах, нерівномірних навантаженнях та частих пусках-зупинках системи.

Застосування та вибір конічних мотор-редукторів

Механізм, що знижує обороти електродвигуна, називається редуктором. Найбільш поширений тип редукторів – саме конічний. Він має здатність передавати на низьких швидкостях високий момент, що крутить.

Конічні двигуни редуктори «Техно-Привід»

Конічні редуктори I.Mak – це пристрої, розраховані на довговічність.
Які діють як мультиплікатор моменту, що крутить, і дозволяє невеликим електродвигунам досягати високих крутних моментів. Серія IRK ідеально підходить для використання у сферах, де потрібні конічні мотор редуктори.

Особливості конічних редукторів:

  • Гарантія безперервної тривалої експлуатації у підйомно-транспортному устаткуванні.
  • Висока перевантажувальна стійкість по моменту, що крутить.
  • Безвідмовна робота конічного двигуна-редуктора при нестабільних навантаженнях, багаторазових пусках/зупинках обладнання.
  • Тиха робота конічного мотор-редуктора – забезпечується технологічною конструкцією шестерень.
  • Довговічність та надійність – купуючи у нас обладнання, ви можете бути впевнені у надійному вкладенні коштів.
  • Зразкова кінематична точність схеми завдяки мінімальному люфту між зубчастими шестернями мотор-редуктора.

Високоефективні конічні мотор-редуктори

Доцільно довірити розрахунок та вибір конічного двигуна редуктора необхідного типорозміру досвідченим фахівцям. Кваліфіковані інженери врахують всі особливості експлуатації конічного двигуна редуктора, його робочий ресурс і надійність. Підтвердивши вибір розрахунковими даними, ми забезпечимо обґрунтований вибір конкретної моделі обладнання для ваших завдань.