Chiaravalli (Iталiя)

Концерн CHIARAVALLI Trasmissioni багаторічний партнер компанії “Техно-Привід”. CHIARAVALLI – італійський виробник привідної техніки, високоточних механічних компонентів та механічних домкратів з понад 60-ти річною історією.

Не так давно в Україні стала набирати популярність продукція Chiaravalli Group Spa. Заснований в середині XX століття і названий на честь свого засновника Silvio Chiaravalli, концерн який займає лідируючі позиції серед провідних європейських виробників комплектуючих для промислового устаткування.

Сайт: http://old.chiaravalli.com

Понад шістдесят років група компаній динамічно розвивається: купує бренди, відкриває заводи та філії в Іспанії, Чехії, Польщі. Частина виробництв переведена в Китай.

Сьогодні асортимент продукції, виробленої корпорацією Chiaravalli, досить різноманітний, при цьому співвідношення ціни і якості приємно дивує. Chiaravalli Group Spa в широкому асортименті поставляє:

  • редуктори;
  • варіатори;
  • електродвигуни;
  • домкрати механічні;
  • леза для ріжучого обладнання;
  • шестерні, зірочки, рубчасті рейки, кільця і шайби, муфти, ланцюги.

Виробництво забезпечує споживача не тільки потоковою продукцією, але може виконувати вироби за індивідуальними замовленнями. Спектр застосування продукції концерну Chiaravalli Group Spa дуже різноманітний.

Це залізничний сектор, сільськогосподарська техніка, гірничодобувне обладнання, машинна техніка, харчова і важка промисловість. Найбільш поширені комплектуючі в вантажопідіймальному обладнанні (ліфти, ескалатори, лебідки, підйомні крани).

Бренд Chiaravalli став синонімом поняття якості. Високоякісна продукція концерну дозволяє знижувати витрати на обслуговування агрегатів за рахунок довгого терміну служби комплектуючих. Універсальність і замінність виробів з іншими популярними вітчизняними і зарубіжними виробниками разом з низькою ціною роблять Chiaravalli Group Spa незаперечним лідером у своїй галузі.

w

₴0.00
0