Гірничодобувна сфера

Пропонуємо техніку та комплектуючі для техніки, яка використовується в гірничодобувній сфері:

Конічно-циліндричні мотор-редуктори

Співвісно-циліндричні мотор-редуктори

Електродвигуни

Гірничодобувна промисловість України є одним з найпотужніших секторів економіки. Її високий розвиток обумовлений багатьма запасами корисних копалин і рідкісних металів. Підприємства, що здійснюють діяльність в даній галузі, повинні володіти потужним обладнанням для видобутку порід. 

Заводи гірничодобувної сфери, які виготовляють необхідну техніку, потребують спеціальних комплектуючих – приводних пристроїв. Великим попитом користуються конічно-циліндричні мотор-редуктори.

З їх допомогою з’являється можливість створювати інтелектуальні, функціональні, надійні агрегати для роботи у важких умовах. Італійські і турецькі серії конічної-циліндричних мотор-редукторів мають: 

  • високу потужність – до 200 кВт;
  • універсальний корпус, створений з міцного чавуну;
  • передаваємий момент до 18000 Nm;

ТОВ «Техно-Привід» пропонує заводам, що займаються виробництвом гірничодобувного обладнання, співвісно-циліндричні мотор-редуктори від провідних виробників Італії та Туреччини. Їх використання дає можливість:

  • забезпечити стійкість до сильних навантажень;
  • підтримувати оптимальні навантаження і високу продуктивність.

Співвісно-циліндричні мотор-редуктори серій ROBUS і IRAP можуть комплектуватися з італійськими асинхронними електродвигунами, які можна знайти в каталозі ТОВ «Техно-Привід». Затребуваними вважаються електродвигуни серії DELPHI. Вони мають спеціальне покриття, що запобігає появі корозії, додатковий обігрів, подовжені вали тощо.

Редуктори, електродвигуни від компанії «Техно-Привід» можна використовувати підприємствам, які виробляють: дробарки, агрегати для різання каменю, транспортери, підйомники тощо. 

Компанія «Техно-Привід» пропонує тільки оригінальні привідні пристрої. Всі покупці отримають гарантійне обслуговування на механізми, а постійні замовники зможуть скористатися привабливими знижками.

w

₴0.00
0