Харчова промисловість

Пропонуємо техніку та комплектуючі для техніки, яка використовується в харчовій промисловості:

Черв’ячні мотор-редуктори

Співвісно-циліндричні мотор-редуктори

Електродвигуни

Харчова промисловість є однією з основних галузей в Україні. Для безперебійного виробництва продуктів харчування компанія «Техно-Привід» пропонує різну приводную техніку, яка необхідна:        

  • для заміни поламаних комплектуючих;
  • при модернізації виробничих ліній.

В асортименті фірми ви знайдете редуктори чавунні, алюмінієві, а також з нержавіючої сталі. Оригінальні привідні пристрої від виробника з Італії дозволяють відрегулювати навантаження за рахунок зниження швидкості обертання валу і забезпечити передачу енергії робочим деталей обладнання.

Редуктори використовуються в обладнанні для пресування, обробних пристроях, транспортерних системах, пакувальних / фасувальних машинах, в видувному і розливному обладнанні і в багатьох інших видах устаткування для харчової промисловості. 

Що пропонує «Техно-Привід»? 

Черв’ячні мотор-редуктори. Вони потрібні для нормального функціонування конвеєрів. Даний вид приводного пристрою має невеликі габарити, високу продуктивність, а також може бути встановлений на будь-якому сучасному обладнанні, що використовується в харчовій промисловості. У компанії «Техно-Привід» ви знайдете редуктори серій BOX, CHML, CHM, CH, CMRV.

Соосно-циліндричні мотор-редуктори призначені для обладнання з сильною завантаженістю. За їх допомогою можна домогтися збільшення крутного моменту або знизити частоту обертання. Корпуси механізмів виконані з міцних, зносостійких матеріалів (чавун, алюміній) з високим коефіцієнтом корисної дії. Асортимент компанії представлений італійськими (Motive) і турецькими (IMak Reduktor) співвісно-циліндровими приводними пристроями.

Електродвигуни від компанії «Техно-Привід» відповідають встановленим нормам і директивам. Вони мають стандарти енергоефективності IE1, IE2 або IE3, а також ступінь вологозахисту до IP65. В асортименті компанії тільки кращі серії одно- та трифазних електродвигунів з Італії – бренди Motive і Neri Motori. Оригінальні електричні двигуни дозволяють організувати безперебійне, високопродуктивне виробництво. 

ТОВ «Техно-Привід» гарантує доступні ціни на приводную техніку для харчової промисловості та гнучку систему знижок постійним покупцям.

w

₴0.00
0