I-Mak (Турція)

З відомим турецьким виробником привідної техніки I-Mak Reduktor  в якості ексклюзивного представника ТОВ «Техно-Привід» працює більше 5-ти років. Виробничі потужності заводу I-Mak дозволяють в короткі терміни виготовляти широкий асортимент двигунів та редукторів різних конфігурацій та типів. На протязі 47  років спеціалісти заводу I-Mak розробили біля 1000 найменувань привідної техніки. Більш ніж 1 000 000 реалізованих проектів по всьому світу у різних галузях: металургійні заводи, гірничодобувна сфера, зернозаготівельний сектор і т.д. Представництва заводу працюють у 26 країнах світу майже на всіх континентах.

Сайт: https://imakreduktor.com/

Компанія I-Mak Reduktor Varyator San. ve Tic. A.S. є однією з провідних компаній-виробників редукторів і мотор-редукторів в Туреччині. Сильна позиція на місцевому ринку дозволила компанії I-MAK Reduktor почати експорт продукції в більш ніж 30 країн світу з власною мережею дистрибуції в 18 країнах.

Компанія ТОВ “Техно-Привід” є офіційним представником компанії I-MAK Reduktor Varyator San. ve Tic. A.S. – виробника редукторів і мотор-редукторів вище зазначених типів.

При будівництві силових вузлів на заводах та підприємствах різного напрямку виникаєпроблема поєднання обертового моменту діигуна та веденого обладнення. Саме редуктори стали вирішенням даного роду проблеми. Мотор редуктор – пристрій, що сполучає редуктор і електродвигун. Вони широко застосовуються у всіх промислових і сільськогосподарських галузях і мають свої переваги – високий ККД, компактність, простота обслуговування.

У зв’язку з цим мотор-редуктор ціна якого помірна користується популярністю. Використовують його як електропривід в верстатах, машинах і інших механізмах. Основним параметром є його передавальне число. Простіше кажучи, з його допомогою ми перетворюємо швидкість в силу. Наочний приклад тому є всім нам відомий ліфт в житлових багатоповерхових будинках. У них встановлено черв’ячний механізм, по функціональності, він відмінно підходить для подібних функцій.

Крім черв’ячних редукторів існують такі як хвильові, циліндричні, планетарні і інші. Ще їх поділяють на одно-, двох-, трьох, чотирьох і п’яти ступінчасті, це залежить від того, яке передавальне число вам потрібно. Чим більше тяга, тим більше ступенів буде. Кожен з видів унікальний. Черв’ячний дає Вам високе передавальне число при низькому рівні шуму, вузол привести в дію тільки з боку двигуна, це і робить його досконалим застосуванням, який найкраще використовувати в будові пасажирських і вантажних ліфтів. Якщо потрібні вузли здатні витримувати великі навантаження, циліндричний мотор-редуктор, крім того, він має найбільший коефіцієнт корисної дії. Якщо ви зіткнулися з проблемою компактності, тоді мотор редуктор купити доведеться планетарний через високі кінематичні можливості і великого передавального числа. Ремінні передачі в подібних цілях намагаються не застосовувати через велику силу тертя. Адже витрати на електроенергію в нинішній час колосальні, і економити доводиться всіма способами. Використовують ремінні або інші передачі при необхідності.

Перш ніж замовити механічний вузол, Вам краще проконсультуватися з фахівцем, тому що не всі вони підходять для конкретного завдання. І важливо, щоб недорого обходилося технічне обслуговування, головне – це своєчасна заміна масел. Для цього можна замовити послугу механіка раз в пару років. При грамотній експлуатації механізм може пропрацювати мінімум 20 000 годин, що теж говорить про його надійність і не залишає жодних сумнівів перед тим як замовити потрібний механізм.

Конструктори подбали про точність і практичності деталей подібних механізмів. Ні в яких випадках помилки при виготовленні не допускаються. І всі хто думають, що мотор редуктор ціна якого, як ви вже зрозуміли, компенсує себе багаторазово, будуть праві і задоволені. Все залежить від параметрів які підходять під Ваші вимоги. Ще важливо звертати увагу на комплектацію, і характеристики, в залежності від середовища експлуатації. У місцях з високою температурою потрібне додаткове охолодження, і навпаки, при великій мінусовій температурі, редуктор повинен бути захищений. А можливо буде потрібно і гідроізоляція. Будьте уважні і робіть правильний вибір. З надією на подальшу співпрацю.

w

₴0.00
0