Тваринництво

Пропонуємо техніку та комплектуючі для техніки, яка використовується в тваринництві:

Черв’ячні мотор-редуктори

Співвісно-циліндричні мотор-редуктори

Електродвигуни

Зростаюче споживання продуктів тваринного походження всередині країни і на експортних ринках призводить до стрімкого розвитку галузі тваринництва. Почали з’являтися цілі комплекси та фермерські господарства для розведення великої рогатої худоби.

Прагнення до автоматизації стимулює використання спеціальних агрегатів, обладнання, для яких потрібні різні комплектуючі. До основних відносяться редуктори і електродвигуни. Ці пристрої допомагають вирішити безліч привідних завдань в сільськогосподарському секторі.  

Черв’ячні мотор-редуктори серії BOX, CHML, CHM, CH, CMRV призначені для систем очищення, а також подачі корму. ТОВ «Техно-Привід» пропонує фермерським господарствам приводні механізми, що володіють:

  • великим набором функцій;
  • захистом від можливих перевантажень;
  • спеціальним покриттям, яке захищає від окислення і корозії;
  • можливістю компонування з різними типами устаткування.

Компанія «Техно-Привід» пропонує фермам замовити оригінальні співвісно-циліндричні, конічно-циліндричні мотор-редуктори потужністю до 200 кВт, високою швидкістю обертання – до 800 об / хв. Наші мотор-редуктори володіють високим ККД, що дозволяє знизити витрати на електроенергію у великих фермерських комплексах. Завдяки даним приводним механізмам ви забезпечите високу ефективність галузі тваринництва.

Одно та трифазні електродвигуни з незалежним гальмом і іншими опціями дозволяють автоматизувати процеси утримання, годівлі, вирощування тварин. Вони затребувані для доїльних агрегатів, поїлок, дробарок, подрібнювачів та іншого обладнання. Пристрої гарантують ефективну роботу обладнання для чистки господарств (наприклад, корівників).

ТОВ «Техно-Привід» пропонує всі необхідні механізми (приводи) для автоматизації будь-яких процесів в галузі тваринництва. Якісні, надійні привідні пристрої, що мають сертифікати якості, забезпечать тривалий термін служби обладнання на фермерських угіддях.

w

₴0.00
0