Виробництво сільгосптехніки

Пропонуємо техніку та комплектуючі для техніки, яка використовується в виробництві сільгосптехніки:

Черв’ячні мотор-редуктори

Співвісно-циліндричні мотор-редуктори

Електродвигуни

Аграрний сектор – один з базових для економіки України. Незважаючи на ситуацію, що склалася в країні, прагнення автоматизувати виробничі та інші процеси залишається на першому місці. Аграрії щороку оновлюють / модернізують технічну базу, підвищуючи цим об’єми виробництва. З цієї причини з’являється все більше підприємств, що займаються виробництвом сільськогосподарської техніки. Для таких заводів ТОВ «Техно-Привід» пропонує оригінальні, італійські та турецькі привідні механізми.

Одними з найбільш затребуваних є черв’ячні мотор-редуктори. Нова запатентована серія BOX може працювати під нахилом, горизонтально або вертикально. Італійська компанія Chiaravalli пропонує привідні пристрої черв’ячного типу з обмежувачами крутного моменту, різного розмірного ряду. Серія мотор-редукторів CHM поставляється з синтетичним маслом на весь період експлуатації.

«Техно-Привід» пропонує виробникам сільгосптехніки надійні співвісно-циліндричні мотор-редуктори з чавунним або алюмінієвим корпусом. Вони володіють наступними технічними характеристиками: потужністю від 0,12 кВт до 200 кВт, швидкістю від 7 до 700 об/хв.

Серія ROBUS від виробника з Італії – Motive відрізняється високим коефіцієнтом корисної дії. Крім італійських мотор-редукторів, ексклюзивно поставляємо в Україну привідну техніку з Туреччини – I.Mak Reduktor.

ТОВ «Техно-Привід» надає можливість купити трифазні електродвигуни. Разом з редукторами вони забезпечать ефективне виробництво таких видів обладнання, затребуваних в аграрному секторі:     

  • зерносушарки;    
  • машини для перекидання, навантаження зернових;    
  • пристрої для підйому рідин;    
  • транспортери, сортувальники;    
  • агрегати для очищення зернових культур;    
  • калібратори, сепаратори. 

Компанія «Техно-Привід» пропонує підприємствам аграрного сектора потужні електродвигуни та привідні пристрої. Для постійних клієнтів є підтримка складських позицій. Поставка приводів здійснюється в мінімальні терміни.

w

₴0.00
0