Зберігання та переробка зерна

Пропонуємо техніку та комплектуючі для техніки, яка використовується при зберіганні та переробці зерна:

Конічно-циліндричні мотор-редуктори

Циліндричні мотор-редуктори з паралельними валами

Електродвигуни

Згідно з інформацією Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, спостерігається щорічне зростання експорту зернових культур з України. Така тенденція призводить до появи нових підприємств, що займаються виготовленням обладнання для транспортування, очищення, сушки, переробки та зберігання зерна

Майже будь-яка техніка (екскаватори, комбайни, дробарки), яка застосовується на сільськогосподарських підприємствах, обладнана приводними пристроями. ТОВ «Техно-Привід» пропонує редуктори високої якості і з хорошими експлуатаційними характеристиками.

Вони призначені для сільгосптехніки, що використовується в важких умовах – сильна запиленість, підвищена вологість. Завдяки приводним механізмам, вирішується питання забезпечення безперебійної роботи агрегатів на відкритих майданчиках. 

Великим попитом користуються конічно-циліндричні мотор-редуктори італійського виробництва серій ENDURO (від Motive), CHOG (від Chiaravalli) і турецького IRK (від I.Mak Reduktor). 

Вони характеризуються:

  • великою кількістю опцій;
  • наявністю спеціальних модифікацій: харчова олія, сальники з вітону;
  • оригінальні редуктори мають спеціальне покриття, яке захищає від корозії.

Практично універсальними є циліндричні мотор-редуктори з паралельними валами з Італії серії STONE. Вони вважаються енергоекономічними, з хорошим коефіцієнтом корисної дії, високим рівнем здатності навантаження. Дані механізми мають відмінну працездатність навіть при перепадах напруги. 

ТОВ «Техно-Привід» пропонує оригінальні електродвигуни від провідних італійських виробників. Серед запропонованих серій ви можете знайти електричні двигуни з такими характеристиками:

  • стандартами IE1, IE2 або IE3;
  • посиленою ізоляцією;
  • безперервним режимом роботи S1;
  • класом ізоляції F.

Компанія «Техно-Привід» – це великий асортимент привідних пристроїв для сільськогосподарської техніки. При покупці оригінальних редукторів, електродвигунів кожен покупець отримує гарантійне і пост гарантійне обслуговування.

w

₴0.00
0